Üçbaşlangıçak Kültür, kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine reva olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şayan cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel kültür yapmaya başlangıçladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını hakkındalayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve kültür sektörünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile baş başa vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri üzere ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca kültür sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile canlı ve çelimlü âdem evladı kaynağına mevla olan Üçbaşlangıçak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış valör sağlayan Üçbaşlangıçak Kültür; kaba Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Geceli gündüzlü inkişaf ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Kültür ürünlerinin hem diyar zarfında hem bile diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin reva ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yerinde ve akıllıca bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha esenlıklı lafır ve toprağınızdan daha okkalı kâr ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha müsmir bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha müsmir gerilar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da çıplak bir trap kazısına boşamak kucakin geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Art yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden haiz olmak kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı üzere alanlara boşamak kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir bentlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğnöbettirilebilir ve birsonsuz ağababaşmanla da oylumluletilebilir. Anne daşenler ekseri hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik portörlara göre oranla bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşlangıçak Kültür’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması nöbetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Kültür olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği dönem hayvanın benzinü ve etinden semere hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri tenha seferde alabilir ve daha kazançlı beslenebilir. Olta karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha kazançlı beslenmesine böylelikle daha okkalı semere almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Olta Kompozit Makinaları da Üçbaşlangıçak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Kültür olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu üzere en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı ensesi kalın ve müsmir bir zirai üretim kucakin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı kucakin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha kazançlı durumlara gelmesi kucakin zirai ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Kültür olarak bütün çhileışanlarımızın katkısıyla baş başa
Üçbaşlangıçak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir