Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mekân almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) düzen süresince allıkışdoneş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdoneş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışdoneş yetişmek o denli emeksiz değildir. Çünkü bu işlemlemler dolar kuru üzerinden prosedür dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda elan fazla tabanca gücü kabil hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu elan güzel oynamanızı sağlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mekân verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de mekân verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içerisinde mekân vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Entrika süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değişlemtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mekân vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişki gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen düzen dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu düzen hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her devir bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda mekân vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu ayak oyunu sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot biricik söz kabil görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir işlemin otomatik olarak dokumalması fehvaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir