Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical ciğerin üretilen henüz yalın modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının aşağıya kaymasını mâni olmak ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri kemiksiz ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk sağlamlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine namuslu fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler deri raksında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birsonsuz sap dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de bucak almaya mebdeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi zamanında de başüstüneğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu derece zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişesen huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri yekta pare olarak satmanın yanında birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak tedricen liberalleşmeye namuslu giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla dayalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh gelmek ciğerin aşağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse de bel kemiği mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yekta başına yahut bir partnerle her yaşfecir isim aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakarak seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik bindirmek ciğerin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde bilinmeyen başüstüneğu ciğerin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tabiat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla hayatta olmak bazı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla meallanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kaldırmak, mesleklevselliği karşı veri edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek ciğerin mefret çaba tüketme etmelidirler. üste; bundan sonra vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan alışdataş henüz zorlamasız ve gamsız olmaya mebdeladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu pozitifrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, avluına zindelık bindirmek, henüz esen bir orgazm hayatta olmak yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek ciğerin sex shoplardan alışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan aksatai yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahabet etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra mefret vürutmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum namuslu olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yekta şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta bayağı koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona bakarak eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en zorlamasız yolu. üste seks sırasında laflamak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken işsizkaldırmak ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir beis tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz esen seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak esen bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile meallanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir