OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, mobil pratik ve canlı dayanak deneyimi olan en güvenilen kripto borsaları beyninde bucak tuzakır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı dayanak sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Dizge başarımı açısından son sıcaklıkölçer bol bir platform olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın etkin evetğu dönemlerde dahi herhangi bir donma evetşamaz. OKX güvenilen mi? sorusuna yanıt olabilecek mobil uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e yiyecek olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek dâhilin kimlik doğrulaması bina etmek zorundadır. AML politikalarına için faaliyet fail borsa, çalışkanlık gösterdiği ülkelerin kanunlarına akla yatkın şekilde faaliyet eder. OKX kripto borsası güvenilen bir borsadır. Çoklu anahtar desteği sunması sebebiyle birşu denli ülkeden yatırımcının çabucak kullanabilmesi, platformun güvenilen bir düzlük bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto para borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX değerlendirme raporlarında A güvenlik sertifikasına ehil, penetrasyon testi, fonların kanıtlanması ve yanılma ödülü kategorilerinde sükselı bir insan olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Kanuni mı? OKEx (OKX), küresel ölçekte çalışkanlık gösteren bir kripto para borsasıdır. Faaliyette evetğu bütün ülkelerde ülkelerin kanunlarına akla yatkın şekilde faaliyet etmektedir. Türkiye’de de çok adetda kullanıcısı bulunan borsa, kullanıcılarının tam olarak iş yapabilmeleri dâhilin kimlik doğrulaması şartı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, yevmi çilk teşrin limiti ve para yatırma kısıtlaması ile karşı mukabilya kalmaktadır. OKEx’e Tanıtma kartı Bilgilerini Uçlanmak Itimatlı mi? Tanıtma kartı doğrulaması, sayısal birşu denli uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve güvenilen kripto para borsalarında bu şart aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin asıl nedeni; kötü para aklama ve terörü finanse etme taksiratı ile savaşım kılmak ve kullanıcı varlıklarını güvence altına görmek amacıyladır. OKX Tanıtma kartı Bilgilerini Paylaşır mı? Tanıtma kartı bilgileri yani ferdî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şbedduaıslarla paylaşılması durumu kelime konusu değildir. Ancak müddeiumumilik kararı ile incelenmeye tuzakınması gereken kişilerin bilgileri, OKEx tarafından sadece müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 seneından beri genel ağ teknolojisinin yenilikçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme makam ettiler. Hasetmüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve özge sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok kebir katkı sağlamıştır. Çok adetda ünlü koca Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin kebir bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “mal genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve küresel mal sistemini yine inşa etme potansiyeline ehil bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, alım-satım anlayışlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve küresel iktisat üzerinde önemli bir etkiye ehil olacağına imanıyoruz. İnovasyonlarımızı kalmak, müşteri deneyimi düzlükında kendimizi geliştirmek ve dünyayı değanlayıştirecek şeyler serarmak dâhilin çtuzakışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Asayiş sürekli önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış takdimci kümelerini ve daha birşu denli gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve mobil pratik yoluyla sayısal varlık anlayışlemleri dâhilin emniyetli, istikrarlı ve güvenilen bir platform sağlar. Antrparantez, sektördeki en bol tuzak-sat deneyimini çıkarmak dâhilin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine için ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okex kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir