Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çhileışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, meyan ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Haber Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Kırayler” hareketi hayata güzeştetir. Bir yıl sürmesi planlanan devinim inanılmaz müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en heybetli gençlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek basitfevkü bir peklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Vekilı, Gencelme Spor Vekilı ve YÖK Reisı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü ciğerin tarihlerinde ilk yol tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda müşterek devinim etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşamında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile gönül eğitimi almıştır. Burayı da heybetli bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek birhayli proje ve çhileışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birhayli muvaffakiyetlı çhileışcevher imza atmıştır.
Gene ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çhileışmaların sonucunda Dünyanın en heybetli kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve özge ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mebdekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz ciğerin kibir kaynağı olmuşlardır.
Hatta Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası yapıa, çhileışmalar ve projeler konusunda hamil vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir