Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mevzi almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabilinden yanma işçiliklemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan kişiler muhtevain bir seçenek olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek muhtevain belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en majör duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışkanlıklarını değiştirmek ve insanoğluın daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets sunmak muhtevain tradisyonel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yakışır olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanımı muhtevain mutasavvertır. Aparey, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması namına, buharlaşması hasebiyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara bakılırsa daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek muhtevain belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanımı da domestik yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanımı hasebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden vesair duman ürünleri kabilinden tabilık binacı olabileceği konusunda uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Bazı sağlık örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül emrazı ve vesair sağlık sorunlarına illet olabileceğinden tasa etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara bakılırsa daha az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan kişiler muhtevain tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara bakılırsa daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanımı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yakışır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sağlık önerilerine yakışır şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir